Elektroliza

Usuwanie owłosienia

IMG_0166

To alternatywa dla usuwania owłosienia laserem. Polega na użyciu wysokiej częstotliwości impulsów elektrycznych, które są w stanie usunąć zbędne owłosienie w postaci jasnych lub siwych włosów. Usuwanie owłosienia w Szczecinie w Salonie Urody Marty Gawrońskiej wykonywane jest za pomocą nowoczesnego urządzenia Apilus, który zapewnia pełne bezpieczeństwo zabiegu (brak ryzyka pozostawienia trwałych śladów i blizn) i sprawia, że cały proces jest niemal niewyczuwalny.

Zamykanie naczynek

Aparat Apilus wykorzystywany jest przez nas również do zamykania naczynek. Przeprowadzany w ten sposób zabieg elektrokoagulacji jest metodą skuteczną zwłaszcza przy zamykaniu naczynek umiejscowionych przy płatkach nosa, a także usuwaniu drobnych pajączków i rubinków. To metoda całkowicie bezinwazyjna, przebiega szybko i niemal niewyczuwalnie dla pacjenta. Wykonywana jest poprzez przyłożenie elektrody do skóry w miejscu zabiegu i przepuszczeniu impulsu elektrycznego o wysokiej częstotliwości.

Elektroliza, Szczecin – zamykanie naczynek, usuwanie owłosienia w Salonie Urody Marty Gawrońskiej. Zapraszamy do umówienia się na wizytę!