O salonie

Salon Urody Marty Gawrońskiej to stylowy i nowoczesny salon kosmetyczny w Szczecinie, oferujący profesjonalne usługi kosmetyczki oraz fryzjera. Prowadzimy kameralne centrum urody, stylizacji i pielęgnacji, w którym na co dzień dbamy o najwyższą jakość usług oraz odprężającą atmosferę. Pragniemy tworzyć miejsce o wyjątkowym klimacie, które pozwoli Ci zaznać odrobiny luksusu. Pielęgnujemy wysokiej klasy kosmetykami, otulamy w zmysłowe zapachy, wyciszamy przy dźwiękach nastrojowej muzyki.

Proponowane przez nas usługi pielęgnacyjne skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku i o różnym typie skóry. Posiadamy bogatą ofertę zabiegów upiększających, odmładzających oraz regenerujących skórę twarzy i ciała, a także włosy i paznokcie. W trosce o Twoją satysfakcję i pełne bezpieczeństwo udzielamy fachowej porady dotyczącej wykonywanych u nas zabiegów – szczegółowo omawiamy wskazania i przeciwwskazania oraz doradzamy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej dla Ciebie. U nas możesz liczyć na pielęgnację dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

IMG_0129

Cenimy profesjonalizm

Nasz zespół składa się z doświadczonych i doskonale przygotowanych do pracy fryzjerek i kosmetyczek. Każdego dnia jesteśmy gotowe, by z zapałem i w miłej atmosferze zadbać o Twój wygląd i kondycję Twojej skóry i włosów.

Marta Gawrońska

Właścicielka Salonu Urody w Szczecinie i kosmetyczka z kilkunastoletnim doświadczeniem. Kwalifikacje zdobywała w Policealnym Studium Kosmetycznym Anieli Goc w Poznaniu. Od lat poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Regularnie uczestniczy w targach kosmetycznych i sympozjach kosmetologicznych oraz podologicznych. Salon był dwukrotnie nagrodzony przez firmę Kosmoprof.

IMG_0155
IMG_0153

Nowe technologie

Salon wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt, gwarantujący najwyższą precyzję. Dzięki temu zabiegi mikrodermabrazji, mezoterapii, fotoodmładzania czy usuwania przebarwień i niedoskonałości przebiegają dla Ciebie w pełni komfortowo, są bezpieczne i skuteczne. Odpręż się i pozwól nam zająć się przywracaniem Twojego naturalnego piękna!

Wysokie kwalifikacje

Stawiamy na kwalifikacje i ciągły rozwój – stale poszerzamy swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach w kraju i zagranicą. Pozostajemy na bieżąco z najnowszymi trendami oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt i innowacyjne preparaty pielęgnacyjne, które pozwalają nam dbać o Twoje piękno na najwyższym światowym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego w Szczecinie – postaw na relaks, odpręż się przy filiżance aromatycznej herbaty, zaufaj kompetencjom naszych specjalistek.

Salon Urody Marty Gawrońskiej w Szczecinie – fryzjer i kosmetyczka, których szukasz.
Zapraszamy do kontaktu!