Selvert

Selvert Thermal Primordiale

To zabiegi o charakterze podstawowym – zarówno te, które opracowali autorzy marki (6 zabiegów), jak i te, które może stworzyć samodzielnie profesjonalna kosmetyczka po rozpoznaniu problemów skóry swojego pacjenta. Pozwala to przygotować indywidualny program pielęgnacji – tylko dla specyficznego problemu lub problemów. Linia Promordiale oddaje do dyspozycji: zmywacze, kremy bazowe, maski borowinowe, bio koncentraty (czyste składniki aktywne), wodę termalną oraz kremy do pielęgnacji domowej, z których można sporządzać indywidualne aktywne mieszanki zabiegowe – nawet kilka do jednego zabiegu.

Więcej na stronie: www.selvert.info.

Selvert Thermal Dermatologique

Linia dermokosmetycznych preparatów dla skór alergicznych, nadwrażliwych, problemowych, bardzo trudnych i niezwykle wymagających. Pozwala ona na pielęgnację skór z poważnie zakłóconą gospodarką wodną lub tłuszczową, z trądzikiem różowatym, po silnych kuracjach antybiotykowych, po chemioterapii, po ingerencjach chirurgicznych i z zakresu medycyny estetycznej (operacje plastyczne, ostrzykiwania, dermabrazje). Kosmetyki tej linii zabezpieczają specjalne opakowania oraz dokładnie określony czas zużycia od momentu ich otwarcia.

Więcej na stronie: www.selvert.info.

Selvert L’Ocean na twarz

Zabieg ujędrniający na twarz L’Ocean, sformułowany z naturalnych składników, likwiduje poluźnioną skórę, przywraca jej elastyczność oraz odnawia jędrność i napięcie. Jednocześnie głęboko regeneruje skórę i tkankę mięśniową oraz re-mineralizuje i poprawia naturalne poziomy nawilżenia. Pomaga skórze odzyskać gładkość i zachować elastyczność.

Więcej na stronie:www.selvert.info

Inne zabiegi Selvert

Selvert Thermal oferuje również zabiegi „gotowe”, czyli wyporcjowane i odpowiednio oznaczone w celu uproszczenia i przyspieszenia ich aplikacji.

Są to zabiegi ukierunkowane, czyli rozwiązujące określone problemy skóry:

  • Optimale DNA/RNA – zabieg naprawczy dla skór starzejących się,
  • Vitaspheres z witaminą C,
  • Aqua 21 – zabieg nawilżający,
  • zabieg antycellulitowy.

Więcej na stronie: www.selvert.info

CELL vitale

Komórki macierzyste skóry – z racji aktywności jej regenerowania – odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu młodego wyglądu twarzy. Mijający czas i agresje środowiskowe powodują spowolnienie aktywności komórek macierzystych, które przyczynia się do utraty jędrności i gęstości skóry. Zaczynają pojawiać się oznaki starzenia się skóry.

By zapobiec temu procesowi, szwajcarscy naukowcy pracujący dla marki SELVERT THERMAL opracowali dwie serie o podłożu naukowym CELL VITALE: nawilżającą i anty-starzeniową. Bazują one na dwóch rodzajach wyciągów z roślinnych komórek macierzystych.

Więcej na stronie: www.selvert.info.

Complete & Fast

Każdego dnia skóra wystawiona jest na szkodliwe dla jej wyglądu czynniki zewnętrzne, które podkreślają oznaki starzenia się i pozbawiają skórę życia. Dlatego też SELVERT – kierując się potrzebami naszych czasów – wylansował nową serię profesjonalnych zabiegów.

Profesjonalne zabiegi COMPLETE & FAST zostały zaprojektowane do przywrócenia naturalnej urody skórze twarzy z uwzględnieniem racjonalnych kosztów oraz skróconego czasu trwania. Rezultaty trzech kuracji są zauważalne już po pierwszym zabiegu, dzięki unikalnemu połączeniu bardzo skutecznych, kosmetycznych składników aktywnych.

Więcej na stronie: www.selvert.info

Hyaluronique Line

Jednym z kierunków rozwoju współczesnej kosmetyki jest budowanie zabiegów i pielęgnacji domowej na bazie kwasy hialuronowego. Jedną z pierwszych firm, która taką linię (zabieg oraz produkty domowe) zaproponowała, jest szwajcarska marka Selvert Thermal. W HIALURONIQUE LINE połączono dwie biotechnologiczne, identyczne jak w skórze, cząsteczki hialuronowego – małą i dużą. Wzbogacone zostały one w Raffermine, glukonolakton, NMF, Syricalm™CLR, octan tokoferylu, trehaloza.

Więcej na stronie: www.selvert.info.

Essential Cosmetic Line

Seria kosmetyków Selvert to baza dla codziennej pracy gabinetów kosmetycznych i SPA. Stworzona została dla różnych rodzajów skóry i różnorodnych potrzeb estetycznych. Zawiera najnowocześniejsze kosmetyczne składniki aktywne, wyselekcjonowane przede wszystkim pod kątem ich skuteczności. Ich aplikacja daje skórze elementy potrzebne do odzyskania witalności i naturalnego kolorytu, znacznej poprawy wyglądu oraz powrotu do optymalnego naturalnego stanu.

Więcej na stronie: www.selvert.info.

Maski Peel-Off – NOWOŚĆ

Selvert Thermal wprowadza do linii Cell Vitale cztery maski peel-off. Zostały one sformułowane dla spektakularnej poprawy rezultatów już po pierwszym zabiegu. To maski osmotyczne, które działają w synergii z zabiegami: PRIMORDIALE, DERMATOLOGIQUE oraz wszystkimi CELL VITALE.

Więcej na stronie: www.selvert.info.

Peptide Lift – NOWOŚĆ

Wraz z upływem czasu proces odnowy skóry stopniowo spowalnia. W efekcie skóra traci swą jędrność. Chociaż oznaki te zaczynają się pojawiać w wieku około trzydziestu lat, lub nawet wcześniej, nie są wtedy jeszcze zbyt widoczne. Niemniej jest to najlepszy moment, by zacząć pielęgnację skóry dla jej ochrony przed możliwymi uszkodzeniami oraz opóźniać proces starzenia – przynajmniej na tyle, na ile to możliwe.

By zapobiec występowaniu oznak wieku, SELVERT THERMAL proponuje linię produktów nowej generacji PEPTIDE LIFT. Bazuje ona na ekstensywnej serii innowacyjnych peptydów i substancji aktywnych. Wszystkie preparaty mają znaczny wpływ na rekonstrukcję skóry i pomagają redukować linie mimiczne. Zastosowane peptydy dają efekt mikro-ujędrniania.

Więcej na stronie: www.selvert.info.

Nie wiesz, jaki zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami, nasza kosmetyczka udzieli profesjonalnej porady.
Salon Urody Marty Gawrońskiej, Szczecin – salon kosmetyczny, którego szukasz.